#1 portal randkowy z możliwością tworzenia grup zainteresowań dla osób po 50-tce

Pomoc

Jak zalogować się do portalu?

Drodzy Użytkownicy

W związku z kilkoma zgłoszeniami o problemach z zalogowaniem się do portalu po rejestracji chcielibyśmy przybliżyć Wam ten temat.

W trakcie rejestracji do portalu tworzymy swój profil. Podajemy swój email, tworzymy nazwę użytkownika, nadajemy hasło. Pamiętajmy, że hasło musi zawierać minimum 6 znaków  w tym minimum jedną cyfrę i minimum jedną wielką literę.

PRZYKŁADOWE HASŁO: Senior1 -> hasło zawiera minimum 6 znaków, zawiera też jedną wielką literę oraz jedną cyfrę.

NAZWA UŻYTKOWNIKA: tutaj każdy wymyśla własna nazwę użytkownika, może to być imię, pseudonim, jakieś słowo, które chcemy aby wyświetlało się pod naszym zdjęciem do portalu. (Uwaga! Może być tak, że pokaże się nam komunikat "Ta nazwa użytkownika jest już zajęta" oznacza to, że ktoś już użył takiej nazwy w swoim profilu i musimy wymyśleć inną nazwę dla siebie.)

Gdy już mamy wybrane hasło oraz nazwę użytkownika i wypełniliśmy wszystkie pola o jakie prosi nas portal przy rejestracji, dodaliśmy zdjęcie i potwierdziliśmy na mailu naszą rejestrację (załączam tutaj link do poradnika jak zarejestrować się na portalu w ramach przypomnienia https://urokliwysenior.pl/poradniki/poradnik-korzystania-z-portalu-czesc-1-rejestracja-poprzez-komputer-stacjonarny-oraz-laptop) to czas na pierwsze logowanie do portalu. 

Wchodzimy na stronę portalu www.urokliwysenior.pl i klikamy w ikonkę z napisem "Zaloguj się" w prawym górnym rogu strony. Tak jak na zdjęciu poniżej pokazuje strzałka.

problem z logowaniem.jpg

Gdy klikniemy w ikonkę "Zaloguj się" otworzy nam się strona na której należy podać login ( czyli nasz email, nie nazwę użytkownika jaką sobie nadaliśmy, tylko nasz email ) oraz hasło ( to które nadaliśmy sobie podczas rejestracji ).

poradnik logowania.jpg

Uwaga! Przy wpisywaniu maila i hasła należy zwrócić uwagę by wszystkie znaki były wpisane poprawnie, czyli jeśli ma być duża litera to pamiętajmy by wpisując tą literę wpisać ją jako dużą. W przypadku, gdy nie zrobimy tego pokaże się nam informację "Dane są niepoprawne". Dlatego należy zwracać szczególną uwagę przy wpisywaniu maila i hasła.  

Po wpisaniu maila i hasła mamy możliwość zaznaczenia okienka "Zapamiętaj mnie" oznacza to, że system zapamięta Twoje dane i nie będzie trzeba ich podawać za każdym razem, tylko zostaną one uzupełnione automatycznie po wejściu na stronę logowania. 

Gdy już mamy wszystko wpisane i zaznaczone czy chcemy aby system nas zapamiętał czy nie to klikamy w ikonkę "Zaloguj się"

poradnik logowania zaloguj.jpg

Po kliknięciu w tą ikonkę, gdy dane są wpisane poprawnie jesteśmy już zalogowaniu i zostaniemy przeniesieni automatycznie na stronę naszego profilu.

W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 786486359, bądź mailowy na adres kontakt@urokliwysenior.pl

To wszystko życzymy miłego korzystania z portalu.

Czytaj także

Poprzez Twoje ustawienie przeglądarki pozwalające zapisywać i udostępniać dane zapisane w plikach cookies wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez Urokliwy Senior Zenon Kromolicki ul. Plebańska 4a 60-653 Poznań, w celu poprawieniu funkcjonalności serwisu oraz remarketingu usług. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć. Zanim klikniesz "OK, akceptuję", zapoznaj się z informacjami w Polityce prywatności i dokonaj dobrowolnego oraz świadomego wyboru.

Ok, akceptuję