#1 portal randkowy z możliwością tworzenia grup zainteresowań dla osób po 50-tce

Pomoc

Jak założyć konto na naszym portalu? [Wideo Poradnik]

Cześć kochani Seniorzy! 

Dziś mam dla Was coś wyjątkowego – stworzyłam filmik-poradnik, który pokazuje, jak łatwo i szybko założyć własne konto na naszej platformie Urokliwy Senior. Wiem, że internet może być czasem zawiły, ale razem sprawimy, że stanie się on przyjaznym miejscem dla każdego z nas! 

Dlaczego "Urokliwy Senior"?

Platforma "Urokliwy Senior" to miejsce, które łączy seniorów, pozwala na wymianę doświadczeń, zdobywanie nowej wiedzy i nawiązywanie nowych, cennych znajomości, a nawet przyjaźni czy miłości. To miejsce, gdzie każdy z nas może znaleźć coś dla siebie – porady, rozmowy, czy też nowe hobby, które urozmaicą naszą codzienność. 

Dlaczego warto założyć konto?

Założenie konta na platformie to klucz do świata wielu fascynujących możliwości! Od teraz możecie nie tylko umawiać się na wspólne wyjścia bez względu na płeć, ale również macie możliwość tworzenia grup zainteresowań, co sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, a być może także odkrywaniu nowych, głębokich relacji, już po 50-tce!

Co zyskujesz dzięki temu poradnikowi?

Filmik, który dla Was przygotowałam, prowadzi przez cały proces zakładania konta – krok po kroku, bez pośpiechu, z dodatkowymi wskazówkami, które mogą okazać się pomocne. Wszystko po to, byście mogli cieszyć się swoją obecnością online bez zbędnych komplikacji!

Jak korzystać z poradnika?

Po prostu kliknij w zamieszczony poniżej filmik i oglądaj go w swoim tempie. Możesz zatrzymać, przewinąć, czy powtórzyć dowolną część – wszystko, abyś poczuł się pewnie i komfortowo. 

Mam nadzieję, że ten filmik-poradnik okaże się pomocny i sprawi, że świat online stanie się dla Was jeszcze bardziej dostępny i przyjemny. W razie pytań, piszcie do Nas.

Czytaj także

Poprzez Twoje ustawienie przeglądarki pozwalające zapisywać i udostępniać dane zapisane w plikach cookies wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez Urokliwy Senior Zenon Kromolicki ul. Plebańska 4a 60-653 Poznań, w celu poprawieniu funkcjonalności serwisu oraz remarketingu usług. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć. Zanim klikniesz "OK, akceptuję", zapoznaj się z informacjami w Polityce prywatności i dokonaj dobrowolnego oraz świadomego wyboru.

Ok, akceptuję