#1 portal randkowy z możliwością tworzenia grup zainteresowań dla osób po 50-tce

Karty podarunkowe

Karta podarunkowa
Pakiet premium
365 dni

Korzyści z posiadania konta premium

Możliwość wysłania nieograniczonej liczby wiadomości przez czat.

Dodatkowe oznaczenie na liście oraz w profilu, a także losowe pojawianie się u innych użytkowników w sekcji wyróżnionych profili.

Dostęp do listy
Dodali mnie do ulubionych


Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Urokliwy Senior Zenon Kromolicki ul. Plebańska 4a 60-653 Poznań. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia płatności. Przysługują Panu/Pani następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Poprzez Twoje ustawienie przeglądarki pozwalające zapisywać i udostępniać dane zapisane w plikach cookies wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez Urokliwy Senior Zenon Kromolicki ul. Plebańska 4a 60-653 Poznań, w celu poprawieniu funkcjonalności serwisu oraz remarketingu usług. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć. Zanim klikniesz "OK, akceptuję", zapoznaj się z informacjami w Polityce prywatności i dokonaj dobrowolnego oraz świadomego wyboru.

Ok, akceptuję