#1 portal randkowy z możliwością tworzenia grup zainteresowań dla osób po 50-tce

Pomoc

Jak uzyskać konto premium? [Wideo Poradnik]

Cześć kochani Seniorzy! 

Z radością pragniemy Wam przedstawić coś wyjątkowego, co sprawi, że Wasza przygoda z naszym portalem stanie się jeszcze bardziej ekscytująca i pełna niespodzianek! Mowa oczywiście o Koncie Premium, które otwiera przed Wami drzwi do świata nieskończonych możliwości na UrokliwySenior.pl!

Przygotowaliśmy specjalny filmik-poradnik, który bezpośrednio na naszej platformie wyjaśni Wam, krok po kroku, jak łatwo i szybko aktywować swoje Konto Premium!

Co zyskujesz dzięki Koncie Premium?

  • Rozmawiaj bez końca: Pisz wiadomości do wszystkich, kiedy tylko masz ochotę! 
  • Bądź w centrum uwagi: Twój profil będzie się wyróżniał, aby więcej osób Cię zauważyło! 
  • Kto Cię polubił?: Zobacz listę osób, które dodały Cię do ulubionych! 

A wszystko to dostępne jest za jedyne 15 zł na miesiąc – mniej niż koszt dobrej kawy! Natomiast wybierając pakiet roczny za 99 zł, miesięczny koszt to jedynie 8,25 zł!

Jak korzystać z poradnika?

Po prostu kliknij w zamieszczony poniżej filmik i oglądaj go w swoim tempie. Możesz zatrzymać, przewinąć, czy powtórzyć dowolną część – wszystko, abyś poczuł się pewnie i komfortowo. 

Z Kontem Premium, każda chwila spędzona na naszej stronie będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i pełna ciekawych znajomości! 

Czytaj także

Poprzez Twoje ustawienie przeglądarki pozwalające zapisywać i udostępniać dane zapisane w plikach cookies wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez Urokliwy Senior Zenon Kromolicki ul. Plebańska 4a 60-653 Poznań, w celu poprawieniu funkcjonalności serwisu oraz remarketingu usług. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć. Zanim klikniesz "OK, akceptuję", zapoznaj się z informacjami w Polityce prywatności i dokonaj dobrowolnego oraz świadomego wyboru.

Ok, akceptuję