#1 portal randkowy z możliwością tworzenia grup zainteresowań dla osób po 50-tce

Pomoc

Jak założyć konto za pomocą komputera stacjonarnego oraz laptopu?

Szanowni Państwo,

Witamy Was na naszym portalu. Jest nam niezmiernie miło, że zdecydowaliście się nas odwiedzić. Jeżeli jest to Wasza pierwsza wizyta na stronie, zachęcamy do skorzystania z poniższego poradnika celem ułatwienia Wam całego procesu. Poradnik ten dotyczy rejestracji za pomocą komputerów i laptopów.
 
Gdy już wejdziecie Państwo na naszą stronę, ukaże się Państwu taki oto ekran należy kliknąć w okienko "ZAŁÓŻ KONTO".

strona 1.png

Następnie, po wykonaniu poprzedniego kroku, wyświetli nam się poniższy ekran.  Wypełniamy go swoją nazwą użytkownika (może to być same imię, może być pseudonim, zostawiamy Wam całą dowolność wyboru). Wpisujemy także swój adres e-mail, a także hasło, następnie celem upewnienia się, że wpisaliśmy poprawne, wpisujemy ponownie to samo hasło. Pamiętajcie, by hasło miało przynajmniej 6 znaków. Hasło musi zawierać też minimum jedną cyfrę i minimum jedną dużą literę. Na końcu akceptujemy regulamin serwisu. Cały proces rejestracji jest u nas bezpieczny i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa tak, by Wasze dane były w 100% bezpieczne.

strona 2.png
strona 3.png

Następnie ukaże nam się taka strona, z prośbą o potwierdzenie swojego adresu e-mail. Prosimy wówczas o zalogowanie się na swoje konto e-mail i potwierdzenie aktywacji konta, celem bezproblemowego korzystania z serwisu.

strona 4.png

Następnie musimy przejść na swoją skrzynkę email i odszukać wiadomość od naszego portalu. Pamiętajmy, że gdy wiadomość nie wyświetla się na głównej stronie skrzynki mailowej, to należy wejść w zakładkę "SPAM" i zobaczyć czy tam nie wylądowała wiadomość. Gdy już otworzą Państwo email, pojawi się w nim takie oto okno. Należy kliknąć "AKTYWUJ KONTO". Jeśli natomiast nie znajdą Państwo naszej wiadomości prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. +48 786 486 359, lub napisanie do nas wiadomość email na kontakt@urokliwysenior.pl 

strona 5 (email).png

Po aktywacji konta, znajdziemy się na głównej stronie portalu, która będzie wyglądać tak:

strona 6 (uzupełnienie profilu).png

Przed rozpoczęciem korzystania z portalu należy uzupełnić swoje dane. Wypełniamy pola po kolei zaczynając od podania płci, wieku, miejscowości, informacji o posiadaniu potomstwa. Następnie opisujemy siebie w krótkim opisie, wpisujemy swoje zainteresowania, jakie formy aktywności spędzania czasu preferujemy, oraz zaznaczamy informację kogo szukamy na naszym portalu.

strona 7 (uzupełnienie profilu cd).png

Następnie podajemy swój numer telefonu, opcjonalnie jeśli chcesz by powiadomienia o nowych wiadomościach przyszły na telefon zaznacz okienko "zgadzam się na otrzymanie powiadomień SMS od serwisu". W przypadku braku podania numeru telefonu powiadomienia przyjdą tylko na email. Dodajemy również zdjęcie. Dodanie zdjęcia jest konieczne. Pierwsze zdjęcie, jakie wrzucimy, będzie ustawione automatycznie jako nasze zdjęcie profilowe. Zdjęcie będzie aktywne na stronie po zaakceptowaniu go przez Administratora serwisu. Konieczne jest uzupełnienie wszystkich pól z profilu, gdyż dopiero po wypełnieniu ich wszystkich konto zostanie aktywowane. Na końcu, gdy już wszystko uzupełniliśmy, klikamy "ZAPISZ ZMIANY".
Gotowe!

strona 8 (uzupełnienie profilu cd2).png

Od teraz jesteście Państwo użytkownikami naszego portalu. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami będzie dla Was czasem wyjątkowym.
Miłego korzystania z portalu!

Stworzyłam dla Was filmik-poradnik poniżej, zapraszam do oglądania.

W razie pytań, prosimy o kontakt z Nami.

Czytaj także

Poprzez Twoje ustawienie przeglądarki pozwalające zapisywać i udostępniać dane zapisane w plikach cookies wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez Urokliwy Senior Zenon Kromolicki ul. Plebańska 4a 60-653 Poznań, w celu poprawieniu funkcjonalności serwisu oraz remarketingu usług. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć. Zanim klikniesz "OK, akceptuję", zapoznaj się z informacjami w Polityce prywatności i dokonaj dobrowolnego oraz świadomego wyboru.

Ok, akceptuję