#1 portal randkowy z możliwością tworzenia grup zainteresowań dla osób po 50-tce

Pomoc

Jak założyć konto za pomocą telefonu?

Jak zarejestrować konto na portalu korzystając z telefonu komórkowego?

Po wejściu na naszą stronę, pokaże się oto taki ekran. Aby zarejestrować się należy kliknąć w przycisk "ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO". 

1 strona główna.jpg

Następnie, po wykonaniu poprzedniego kroku, wyświetli nam się poniższy ekran.  Wypełniamy go swoją nazwą użytkownika (może to być same imię, może być pseudonim, zostawiamy Wam całą dowolność wyboru). Wpisujemy także swój adres e-mail, a także hasło, następnie celem upewnienia się, że wpisaliśmy je poprawne, wpisujemy ponownie to samo hasło. Pamiętajmy o tym, aby hasło zawierało minimum 6 znaków, minimum 1 wielką literę i minimum jedną cyfrę. Następnie zaznaczamy kwadracik z potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem portalu oraz jego akceptacją. Cały proces rejestracji jest u nas bezpieczny z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa tak, by Wasze dane były w 100% bezpieczne. Na samym końcu należy kliknąć w przycisk "ZAREJESTRUJ SIĘ".

2 załóż konto.jpg
3 załóż konto 2.jpg

Następnie ukaże nam się taka strona, z prośbą o potwierdzenie swojego adresu e-mail. Prosimy wówczas o zalogowanie się na swoje konto e-mail i potwierdzenie aktywacji konta, celem bezproblemowego korzystania z serwisu. 

email info.jpg

Pamiętajmy, że gdy wiadomość nie wyświetla się na głównej stronie skrzynki mailowej, to należy wejść w zakładkę "SPAM" i zobaczyć czy tam nie wylądowała wiadomość. Gdy już otworzą Państwo email, pojawi się w nim takie oto okno. Należy kliknąć "AKTYWUJ KONTO". Jeśli natomiast nie znajdą Państwo naszej wiadomości prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. +48 786 486 359, lub napisanie do nas wiadomość email na kontakt@urokliwysenior.pl 

4 email.jpg

Po aktywacji konta na mailu, znajdziemy się na głównej stronie portalu, która będzie wyglądać tak:

5 po zalogownaiu.jpg

Przed rozpoczęciem korzystania z samego portalu, należy uzupełnić swoje dane. 

W tym celu musimy przejść do edycji naszego profilu. Robimy to klikając w prawym górnym roku paska na górze:

5 po zalogownaiu.jpg

Wysunie wówczas nam się pasek wyboru, z którego klikamy przycisk Edycja profilu:

6 menu.jpg

Znajdziemy się wówczas na stronie, na której mamy do wypełnienia informacje o sobie. Wypełniamy pola po kolei zaczynając od podania płci, wieku, miejscowości, informacji o posiadaniu potomstwa. Następnie opisujemy siebie w krótkim opisie, wpisujemy swoje zainteresowania, jakie formy aktywności spędzania czasu preferujemy, oraz zaznaczamy informację kogo szukamy na naszym portalu.

edycja konta 1.jpg
edycja konta 2.jpg

Następnie podajemy swój numer telefonu, opcjonalnie jeśli chcemy by powiadomienia o nowych wiadomościach przyszły na telefon zaznacz okienko "Zgadzam się na otrzymanie powiadomień SMS od serwisu". W przypadku braku podania numeru telefonu powiadomienia przyjdą tylko na email. Dodajemy również zdjęcie. Dodanie zdjęcia jest konieczne. Pierwsze zdjęcie, jakie wrzucimy, będzie ustawione automatycznie jako nasze zdjęcie profilowe. Zdjęcie będzie aktywne na stronie po zaakceptowaniu go przez Administratora serwisu. Konieczne jest uzupełnienie wszystkich pól z profilu, gdyż dopiero po wypełnieniu ich wszystkich konto zostanie aktywowane. 

edycja konta 3.jpg

Na końcu, gdy już wszystko uzupełniliśmy, klikamy "ZAPISZ ZMIANY".
Gotowe!

Od teraz jesteście Państwo użytkownikami naszego portalu. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami będzie dla Was czasem wyjątkowym.

Miłego korzystania z portalu!

Czytaj także

Poprzez Twoje ustawienie przeglądarki pozwalające zapisywać i udostępniać dane zapisane w plikach cookies wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez Urokliwy Senior Zenon Kromolicki ul. Plebańska 4a 60-653 Poznań, w celu poprawieniu funkcjonalności serwisu oraz remarketingu usług. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć. Zanim klikniesz "OK, akceptuję", zapoznaj się z informacjami w Polityce prywatności i dokonaj dobrowolnego oraz świadomego wyboru.

Ok, akceptuję