#1 portal randkowy z możliwością tworzenia grup zainteresowań dla osób po 50-tce

Pomoc

Zdjęcia na portalu randkowym - dlaczego są ważne?

Obraz1.png

W obecnych czasach gwałtowny rozwój technologii spowodował przedefiniowanie wielu dotychczasowo istniejących i znajomych nam rzeczy. Przykładem tego mogą być randki i zapoznawanie się z nowymi osobami, gdzie coraz większą rolę w tym zakresie zdobywają randki online, czy telefony, gdzie producenci prześcigają się w zaskakiwaniu nas nowymi funkcjami. Stara rola telefonu- dzwonienie i smsowanie odchodzi nieco w zapomnienie, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Telefon teraz to centrum rozrywki, kino, trener personalny, połączenie ze światem i ogólne medium naszego życia. Tempo naszego życia znacząco się zwiększyło. Żyjemy w ciągłym biegu i pośpiechu, stąd mamy mniej czasu na wiele czynności, z których wyręcza nas współczesna technologia. Z racji szybkiego tempa i tego, że ludzie mają tendencje do podejmowania decyzji, czy napiszą do danej osoby czy nie w ciągu kilku sekund, bardzo ważna kwestia jest posiadanie zdjęcia profilowego. Dobre zdjęcie profilowe będzie odzwierciedlało naszą osobowość i kim jesteśmy. Będzie to także klarowny sygnał dla pozostałych użytkowników portalu randkowego że mamy poważne intencje co do samego serwisu. Nasz profil będzie też bardziej atrakcyjny dla innych ludzi. Możemy zdecydować się na wrzucenie kilku zdjęć, ale nie za dużo, trochę tajemniczości również dobrze działa. Na zdjęciu na portal randkowy zdecydujmy się na takie na którym czujemy się dobrze, na którym dobrze nas widać. Może być to zdjęcie w eleganckim ubraniu. Na kolejnych można już dodać na przykład zdjęcia z naszych pasji, tego, co lubimy robić. w wolnym czasie czy zainteresowań, o których możemy napisać też w profilu. 

Jak wybrać zdjęcie na portal randkowy? Czy warto udać się z tym do fotografa?
Decydując się na założenie konta na portalu randkowym, warto zacząć od zdjęcia profilowego. Dobrze by było zastanowić się, co chcemy sobą zaprezentować, jaką osobę chcemy pokazać światu. Możemy w tym celu wykorzystać np. zdjęcia z sesji z fotografem. Możemy wykorzystać zdjęcia, które zrobiliśmy sobie sami, tak zwane "z ręki" albo takie, które ktoś nam zrobił, niekoniecznie profesjonalny fotograf. Plusem takich zdjęć na portalu randkowych jest to, że wyglądają one na bardziej naturalne.

Zdjęcie profilowe jest niezwykle istotne ponieważ zachęca kogoś, żeby do nas napisał.

Pamiętajmy również, że dobrze wybrane zdjęcie na portal randkowy jest przede wszystkim nasze. Jeżeli szukamy kogoś do poważniej relacji, niezwykle ważne jest, żeby te zdjęcie przedstawiało naszą osobę. Warto również, aby zdjęcie na portal randkowy, przynajmniej to profilowe przedstawiało tylko i wyłącznie nas, bez innych osób. W ten sposób unikniemy pomyłek i wprowadzenia kogoś w błąd. Kolejną kwestią jest kwestia wyraźności fotografii. Starajmy się, aby nasze zdjęcie na portal randkowy było wyraźne i czytelne. Jeżeli chcemy zrobić np. zdjęcie dowodu na telefonie, upewnijmy się, że jest ono dobrze widoczne po wgraniu na portal. Najlepiej będzie, jeżeli wybierzemy gotowe już zdjęcie zrobione telefonem. Wtedy osoby, które znajdą się na naszym profilu, nie będą miały problemu z odczytaniem naszej fotografii. W końcu nie chcemy stracić szansy na poznanie kogoś z powodu niewyraźnego zdjęcia.

Szanowni Państwo, mamy nadzieję, że ten poradnik wspomoże Was w poszukiwaniu tej Wyjątkowej osoby. Życzymy Wam powodzenia w użytkowaniu naszego portalu randkowego od Seniorów, dla Seniorów. W razie pytań, piszcie do Nas.

 

Czytaj także

Poprzez Twoje ustawienie przeglądarki pozwalające zapisywać i udostępniać dane zapisane w plikach cookies wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez Urokliwy Senior Zenon Kromolicki ul. Plebańska 4a 60-653 Poznań, w celu poprawieniu funkcjonalności serwisu oraz remarketingu usług. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć. Zanim klikniesz "OK, akceptuję", zapoznaj się z informacjami w Polityce prywatności i dokonaj dobrowolnego oraz świadomego wyboru.

Ok, akceptuję