#1 portal randkowy z możliwością tworzenia grup zainteresowań dla osób po 50-tce

Pomoc

Jak założyć/dołączyć do grup tematycznych?

Ta część poradnika opowiada o bardziej zaawansowanych funkcjach naszego portalu, takich jak znajdowaniu grup tematycznych, na których możecie znaleźć Tę Osobę albo grono przyjaciół do spotkań towarzyskich.

1. Jak dołączyć do grup tematycznych?

Po zalogowaniu, gdy są Państwo na stronie głównej naszego portalu, widzieć będą Państwo jak zawsze cztery główne kafelki. W tym przypadku, by przejść do grup tematycznych, klikamy w drugi z nich, w przycisk "Umawiajcie się na spotkania w waszych miastach w większych grupach i nawiązujcie nowe przyjaźnie" na polu Aktywny Senior lub klikając w zdjęcie na tej kafelce.

poradnik jak dołączyć do grup tematycznych 1.jpg

Po wejściu, znajdujemy się na poniższej stronie:

222.jpg

Możemy założyć tu własną grupę, poprzez kliknięcie w przycisk Utwórz grupę, wyszukać grupę, jaka by nas interesowała poprzez wpisanie jej nazwy w wyszukiwarkę i kliknięcie lupki lub wybrać jedną z grup, które nam się pokazują na dole ekranu. To wszystkie aktualnie dostępne grupy.

Pokażemy Wam teraz, jak wejść do jednej z nich. Po kliknięciu w jedną z grup, pokaże nam się takie okno (rzecz jasna, jeżeli klikniecie w inną grupę, wyskoczy Wam inne okno, ale na potrzeby tego poradnika dołączymy teraz do grupy Gram w golfa Poznań:

poradnik jak dołączyć do grup tematycznych 3,.jpg

Widzimy tu post założycielki, która opisuje czym jest grupa i w jaki sposób można skorzystać z korzyści, jakie oferuje. Jeżeli nas to zainteresowało, klikamy w przycisk Dołącz do grupy, tak jak na obrazku. Pokaże nam się wówczas takie okno, z potwierdzeniem, że udało nam się dołączyć do tej grupy:

Od tej pory jesteśmy członkami grupy tematycznej. Jeżeli chcemy przywitać się z członkami grupy/zaprosić ich na coś/zapytać, możemy to zrobić klikając w przycisk Dodaj post:

poradnik jak dołączyć do grup tematycznych 5.jpg

A następnie w ten sposób otworzonym polu możemy wpisać wiadomość powitalną do członków tej grupy. Pamiętajmy, by na końcu nacisnąć przycisk ”Dodaj”

poradnik jak dołączyć do grup tematycznych 6.jpg

2. Jak założyć własną grupę tematyczną?

Gdy znajdujemy się na stronie grup tematycznych naciskamy na " + utwórz grupę", tak jak na zdjęciu poniżej.

poradnik jak utworzyć grupę tematyczną 1.jpg

Otworzy się nam takie okienko. Wpisujemy wtedy nazwę naszej grupy i klikamy "utwórz".

poradnik jak utworzyć grupe tematyczną 2.jpg

Otwiera nam się strona na której widać już naszą utworzoną grupę tematyczną.

poradnik jak utwozryć grupe tematyczną 3.jpg

Aby znaleźć naszą grupę pośród wszystkich, które są klikamy w ikonkę "Moje grupy", tak jak na zdjęciu poniżej.

poradnik jka utworzyć grupe tematyczną 4.jpg

Otwiera nam się strona tylko z naszą nowo utworzoną grupą tematyczną.

poradnik jak utworzyć grupe tematyczną 5.jpg

Klikamy w naszą grupę i otwiera nam się taka strona. Aby dodać post na naszej grupie klikamy w "+ dodaj post".

poradnik jak utwozryć grupę tematyczna 6.jpg

Otwiera się nam takie okienko. Wpisujemy tam to co chcemy przekazać innym użytkownikom np. opis grupy, jakie tematy będą poruszane na grupie, dlaczego taką grupę założyliśmy itp. Pamiętajmy by na końcu kliknąć w okienko "Dodaj".

poradnik jak utwozryć grupę tematyczną 7.jpg

Gotowe!

Życzymy Państwu powodzenia w znajdowaniu Tej Wyjątkowej Osoby.

W razie pytań, prosimy o kontakt z nami telefoniczne (na telefon stacjonarny lub komórkowy) lub e-mail. 

Czytaj także

Poprzez Twoje ustawienie przeglądarki pozwalające zapisywać i udostępniać dane zapisane w plikach cookies wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez Urokliwy Senior Zenon Kromolicki ul. Plebańska 4a 60-653 Poznań, w celu poprawieniu funkcjonalności serwisu oraz remarketingu usług. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć. Zanim klikniesz "OK, akceptuję", zapoznaj się z informacjami w Polityce prywatności i dokonaj dobrowolnego oraz świadomego wyboru.

Ok, akceptuję