#1 portal randkowy z możliwością tworzenia grup zainteresowań dla osób po 50-tce

Pomoc

Jak wykorzystać kartę podarunkową?

Otrzymaliście kod karty podarunkowej/chcecie zakupić kartę podarunkową dla kogoś innego jako prezent i nie wiecie, jak to zrobić? Zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika z pomocą którego cały proces będzie niezwykle prosty.

Jeżeli chcecie zakupić nową kartę podarunkową, po pierwsze, po wejściu na naszą stronę musicie wejść w panel rozwijany, znajdujący się po prawej stronie, tak jak na poniższym obrazku (jeżeli jesteście na komputerze, to zamiast wejść w panel, należy na samej górze strony obok naszego logo kliknąć w pole Karty Podarunkowe). 

123.jpg

Otworzy się wówczas Państwu taki panel: należy w nim kliknąć pole karty podarunkowe

2 menu kupno karty podarunkowej telefon.jpg

Niezależnie od tego, czy korzystacie Państwo z telefonów, czy komputera albo laptopa, ukaże się wówczas Państwu taka strona: Wybieramy na niej pakiet, który nas interesuje, nasze imię, adres e-mail, na który chcemy otrzymać kod karty podarunkowej i zaznaczamy okienko akceptacji regulaminu. Następnie wybieramy sposób płatności. Do wyboru mamy opcję PayU i przelew tradycyjny. Obie opcje są w 100% bezpieczne tak, aby Państwa dane były u nas całkowicie zabezpieczone. Opcja PayU umożliwia zakup także poprzez przelew internetowy, po wybraniu opcji swojego banku. 
Gratuluję, staliście się Państwo posiadaczami kodu na kartę podarunkową na naszym serwisie. Możecie z niej korzystać sami albo podarować komuś na prezent :)

2 zakup karty podarunkowej.png
3 zakup karty podarunkowej.png

W porządku, ale co zrobić z tym kodem? Po założeniu konta u nas, kiedy są już Państwo zalogowani, muszą Państwo wejść w pole Karty podarunkowe. Na komputerze trzeba kliknąć w prawym górnym rogu na swój profil, rozwinie nam się pole, z którego wybieramy Płatności/Premium, natomiast na telefonie znowu musimy wejść w rozwijane pole w prawym górnym rogu:

123.jpg
2 jak wykorzystać karte podarunkową telefon.jpg

Po czym wybrać pole Płatności/Premium

Otworzy się Państwu następująca strona:

4 strona płatności premium aktywacja karty.png

Na jej dole wpisać możemy kod Karty podarunkowej, klikamy przycisk Użyj karty podarunkowej i gotowe! Konto premium aktywowane.

W razie pytań, prosimy o kontakt z Nami.

Czytaj także

Poprzez Twoje ustawienie przeglądarki pozwalające zapisywać i udostępniać dane zapisane w plikach cookies wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez Urokliwy Senior Zenon Kromolicki ul. Plebańska 4a 60-653 Poznań, w celu poprawieniu funkcjonalności serwisu oraz remarketingu usług. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć. Zanim klikniesz "OK, akceptuję", zapoznaj się z informacjami w Polityce prywatności i dokonaj dobrowolnego oraz świadomego wyboru.

Ok, akceptuję