#1 portal randkowy z możliwością tworzenia grup zainteresowań dla osób po 50-tce

Pomoc

Jak napisać wiadomość do drugiej osoby?

Gdy edytujemy już swój profil i uzupełnimy informacje o sobie, nadszedł czas, by do kogoś napisać. Jak to zrobić?

Gdy jesteśmy na stronie główniej, widzimy cztery kafelki.
Jeżeli chcemy do kogoś napisać, interesuje nas pierwszy z nich, a mianowicie "Wyszukaj zarejestrowanych użytkowników i napisz do nich wiadomość". Klikamy w przycisk "Sprawdź".

poradnik jak napisać wiadomość_1.jpg

Po kliknięciu w ten przycisk znajdujemy się na poniższej stronie: Możemy tu wybrać, jakie osoby nas interesują. Jeżeli szukamy jakiegoś konkretnego użytkownika lub użytkowniczki, możemy wpisać nazwę użytkownika bądź fragment ich opisu. Jeżeli interesują nas tylko osoby z np. Poznania, możemy wybrać lokalizację tej osoby jako Poznań. W zależności od tego, jaka płeć nas interesuje, zakres wiekowy, następnie możemy wybrać zainteresowania, które chcielibyśmy, żeby osoba, którą szukamy miała, a także jej formy spędzania czasu czy to, kogo szuka. Mamy też możliwość zaznaczenia, by pokazywało nam tylko osoby, które mają już zdjęcie profilowe. Wszystkie pola tutaj są opcjonalne i tylko od Was zależy, jak szczegółowo będziecie szukać Waszej Wyjątkowej Osoby. Zachęcamy jednak, żeby na początku zostawić jak najwięcej pól pustych w tym przypadku, by mieć dostęp do większej liczby użytkowników i użytkowniczek. UWAGA: osoby, który nie wypełniły swojego profilu nie pojawią się w wynikach wyszukiwania dlatego tak ważne jest aby wypełnić profil użytkownika!

Kiedy jesteśmy już gotowi, klikamy przycisk Znajdź nowe osoby.

poradnik jak napisać wiadomość_2.jpg

Po wyszukaniu osób, pokażą nam się profile użytkowników, którzy pasują do naszego wyszukiwania. Jeżeli nie ma żadnych profili, być może zbyt szczegółowo określiliśmy swoje wymagania i zachęcamy wówczas do usunięcia kilku pól z wyszukiwarki. Jeżeli jednak Wasze wyniki wyszukiwania Was satysfakcjonują i znaleźliście osobę, do której chcecie napisać, należy wówczas kliknąć w przycisk "napisz wiadomość" pod profilem tej osoby: Dwa pozostałe przyciski służą do dodania osoby do ulubionych bądź wysłania jej uśmieszku. W ten sposób, jeżeli będziemy chcieli napisać do tej osoby później albo dać znać, że nam się podoba, będziemy mogli zapisać sobie profil tej osoby i łatwiej ją będzie odszukać. 

poradnik jak napisać wiadomość_3.jpg

Po kliknięciu w ikonkę "Napisz wiadomość" wyświetli nam się takie okno, jak na obrazku poniżej. Będziemy mogli tam wpisać swoją powitalną wiadomość dla drugiej osoby. Pamiętajmy, by po wpisaniu jej kliknąć wyślij. 

poradnik jak napisać wiadomość_4.jpg

To wszystko, napisaliśmy już do tej Wyjątkowej Osoby. 

poradnik jak napisać wiadomość_5.jpg

Pozostała nam tylko jedna kwestia.

Gdzie szukać, czy ta osoba nam odpisała?

Korzystając z komputera lub laptopa - znajdujemy się na stronie głównej portalu. Na samej górze przy logo portalu widzimy różne ikonki. Klikamy w ikonkę dymków rozmów (druga ikonka od lewej strony).

poradnik jak napisać wiadomość_6.jpg

Korzystając z telefonu lub tabletu - będąc na głównej stronie portalu w prawym górnym rogu mamy ikonkę trzech paseczków. Klikamy w nią.

poradnik jak napisać wiadomość_7.jpg

Po kliknięciu otworzy się nam pasek menu i tam również na samej górze znajdziemy cztery ikonki. Klikamy w ikonkę  dymków (druga ikonka od lewej strony).

poradnik jak napisać wiadomość_8.jpg

GOTOWE!

Teraz już wiemy jak sprawdzić czy ktoś nam odpisał lub do nas napisał :)

Życzymy Wam powodzenia w znajdowaniu tej Wyjątkowej Osoby.

W razie pytań, prosimy o kontakt z nami, telefoniczny (telefon komórkowy lub stacjonarny) lub e-mail. 

Czytaj także

Poprzez Twoje ustawienie przeglądarki pozwalające zapisywać i udostępniać dane zapisane w plikach cookies wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez Urokliwy Senior Zenon Kromolicki ul. Plebańska 4a 60-653 Poznań, w celu poprawieniu funkcjonalności serwisu oraz remarketingu usług. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć. Zanim klikniesz "OK, akceptuję", zapoznaj się z informacjami w Polityce prywatności i dokonaj dobrowolnego oraz świadomego wyboru.

Ok, akceptuję